شماها فکر می کنين اگه من برگردم ايران، کار درست و حسابی گيرم می ياد؟

 

/ 13 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shab

البته.اما مشکلت فقط يک کار خوبه؟برای همين رفتی اون سر دنيا؟

shaar

اينجا کاربلدها و کارکن ها سه شيفت کار مي کنن و کار نابلدها و تنبلها غر مي زنند اگر فقط کار باشه برمي گردي . . زياد سخت نيست . . .

sooski

نارنجکم، دو ماه برو ايران يادت بيا زندگی در جايی که جان آدمی ارزشی نداره و مزد گورکن از جان آدمی بيشتره چه جوری بود... بعدش راحتتر تصميم ميگيری... منم يه موقع های مث تو از فشارهای اينجا فکر برگشتن به سرم ميزنه ولی بعد ياد اونروزام ميفتم به اين نتيجه ميرسم که غربتی زندگی کنم بهتر از اينه که زندانی باشم... با عشق، --سوسکی

pooneh

چند وقته اين سوال تو کله من هم موج ميزنه ...يعنی برگردم کار قبليمو ميدن دستم ؟! ... آره راستش کار گيرت مياد ! اگر منظورت در آمد بالاست من نظری ندارم..... ولی ميدانم که احتمالا سر ازNGO های ايران در مياری ....در حد حدسه ولی تا اينجا اينجوری فهميدم! راستی برای برنامه چای هم هستم ، ممنون از اينکه تو موقعيت های بد بهم آرامش ميدی ... نوشته هات را دوست دارم. نقطه.

shohreh

راستش من فكر ميكنم نه وگرنه چرا اينهمه جوون كه از دانشگاه در ميان بايد بيكار باشن...برو همونجا تحقيق كن بهتره...ولي اگر كار خوب هم پيدا كني با در آمد خوب بعد از مدتي محيط دهنت رو سرويس ميكنه . اميدوارم كه هر تصميمي ميگيري به نفعت باشه و موفق باشي.

zahra

بستگی داره چی بلد باشی:)

هابشه

کار هست ولی مشکل سرگشتگان چون تو،‌و من ها نه تنها کار است. مشکل این سرگشتگی نه به بازگشت و نه به ماندن حل شدنی است. هر طرفی را انتخاب کنی نه بهتر است که جور دیگری است. یک طور دیگری شده آنجا و ما ادما جور دیگری . انتخاب ؟! نه چندان ساده اما شدنی . بستگی به بندها و وابستگی ها ، هدف مندی و برنامه داره ،و علقه های شخصی داره،‌ بگذریم که موج های سونامی وار بد زمانه ! هم به اینبر و انبرمان می پرتاباند مان . از ان موجهائی که به اینبر ابمان انداخت. یکی از دوستان میگفت قبل از تصمیم به بازگشت سعی کنید در سال یکی دوباری به مام وطن بسفرید تا واقعیتر تصمیم بگیرید. ... خودتان که بهتر میدانید این حکایت سر دراز دارد

امیر

دوستانه به شما بگم: مشکل شما کار نیست. تنهایی است که چاره ای هم ندارد. گریز از تنهایی درون ممکن نیست. در ایران در خانواده ای. در آن جا تنها یا در خانواده کوچک. اما این یک روی سکه است. روی دیگر آن این است که به عنوان فرد و حالا اگر زن هم باشی به عنوان زنِ خودبنیاد چاه و چاله بسیار است. بهتر است هر وقت دلت تنگ شد جیغ بزنی راه بیفتی بری ولایت و هوایی تازه کنی. از قدیم الایام گفتن دوری و دوستی. حتا با مام میهن. کارت هم اگر سخت است یا یکنواخت شده آن را عوض کن، با این که شرایط الان بسیار سخت شده است حتا در آمریکای شمالی.

تاتار

کار درست و حسابی قطعن گيرت مياد. ولی به نظرت خود اين کار کار درست وحسابيه؟ برگشت به ايران را ميگم؟ کفه های ترازو را خوب نگاه کن و بهترين تصميم را بگير. اميدوارم هميشه خوشحال باشی. چون اين حقته!

مائده

ّّآره به خدا شما با اين همه احساس و عاطفه چطوری اونجا رو تحمل ميکنيد؟